My Favorite Movies


  jazzme89's Rating My Rating
1
Bad Boys II 2003,  R)
2
I Am Legend 2007,  PG-13)
3
Man on Fire 2004,  R)
4
Tombstone 1993,  R)
5
The Untouchables 1987,  R)
6
X-Men Origins - Wolverine 2009,  PG-13)
7
Hitch 2005,  PG-13)
8
Hancock 2008,  PG-13)
9
I, Robot 2004,  PG-13)
10
Swordfish 2001,  R)
11
Casino Royale 2006,  PG-13)
12
Face/Off 1997,  R)
13
Katt Williams: American Hustle 2007,  Unrated)
14
Katt Williams: It's Pimpin' Pimpin' 2008,  Unrated)
15
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
16
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
17
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
18
Broken Arrow 1996,  R)
19
Batman Begins 2005,  PG-13)
20
The Dark Knight 2008,  PG-13)
21
Bad Boys 1995,  R)
22
Monsters, Inc. 2001,  G)
23
The Incredibles 2004,  PG)
24
Blade: Trinity 2004,  R)
25
Blade 1998,  R)
26
Blade II 2002,  R)
27
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)
28
The Legend of Zorro 2005,  PG)
29
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
30
Spy Kids 2001,  PG)
31
Take the Lead 2006,  PG-13)
32
Seven Pounds 2008,  PG-13)
33
Underworld 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments