My Favorite Movies
| jazXoXo's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 4 |
The Queen 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 6 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 7 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Nancy Drew 2007, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 14 |
Keeping Mum 2005, R) |
|
| 15 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 16 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 17 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 18 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 19 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 20 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |




















