My Favorite Movies
| jaymesweet18's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 2 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 5 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 6 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Slither 2006, R) |
|
| 8 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 9 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 11 |
Biker Boyz 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Jimmy Carr: Stand Up 2005, Unrated) |












