My Favorite Movies
| jaylewis204's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Apocalypse Now 1979, R) |
|
| 2 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 3 |
Blade Runner 1982, R) |
|
| 4 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 5 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 6 |
Full Metal Jacket 1987, R) |
|
| 7 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 8 |
Predator 1987, R) |
|
| 9 |
Reservoir Dogs 1992, R) |
|
| 10 |
Resident Evil 2002, R) |










