My Favorite Movies


  jAyLeb23's Rating My Rating
1
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
i want bumble bee!!!







100percent recommended
2
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
3
Superman Returns 2006,  PG-13)
4
Iron Man 2008,  PG-13)
5
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
i just love the story..although the other characters strengths and powers havent been mentioned yet..just love them..most esp edward cullen
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
i love dis movie...it jaz xcite me to wtch dis movie again
7
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
can't get enough of him
8
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor 2008,  PG-13)
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
love to see jet li and brendan frazer together!
9
Eagle Eye 2008,  PG-13)
Eagle Eye
i really love shia labeouf his one of the fast rising actors of today..think im inlove w/him
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)
11
I Am Legend 2007,  PG-13)
I Am Legend
most awaited movie fo d yr!!!!!!
12
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
i love dis movie most esp d kissing scene
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
one of the greatest trilogy evr made!!!!
14
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
dis movie give me the chills!!!!!!!!
15
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
hey...will smith rocks!!!!!!!!
16
Remember the Titans 2000,  PG)
Remember the Titans
my inspired stories..!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments