My Favorite Movies
| jayjay515's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 5 |
Saw 2004, R) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
Saw III 2006, R) |
|
| 8 |
Wolf Creek 2004, R) |
|
| 9 |
Wishcraft 2002, R) |
|
| 10 |
Get Over It 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
American Pie 1999, R) |
|
| 13 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 14 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 15 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 17 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 18 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 19 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 20 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 21 |
A Cinderella Story 2004, PG) |





















