My Favorite Movies
| JASSBOO09's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 11 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 13 |
WWE: The Rise & Fall of ECW , Unrated) |













