My Favorite Movies
| jasontmartin3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Mist 2007, R) |
|
| 2 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 3 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Super Troopers 2002, R) |
|
| 5 |
The House Bunny 2008, PG-13) |
|
| 6 |
Creepshow 1982, R) |
|
| 7 |
Beerfest 2006, R) |
|
| 8 |
Punch-Drunk Love 2002, R) |
|
| 9 |
Talking Heads: Stop Making Sense 1984, PG) |
|
| 10 |
Needful Things 1993, R) |
|
| 11 |
Stephen King's Desperation 2006, R) |
|
| 12 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 13 |
The Avengers 1998, PG-13) |
|
| 14 |
The Village 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007, R) |
|
| 16 |
Benny & Joon 1993, PG) |
|
| 17 |
Crank 2006, R) |
|
| 18 |
Zigzag 2001, R) |
|
| 19 |
Jason X 2001, R) |
|
| 20 |
Storm of the Century 1999, PG-13) |
|
| 21 |
Nightbreed 1990, R) |
|
| 22 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 23 |
StrangeLand 1998, R) |
|
| 24 |
No Man's Land 2001, R) |
|
| 25 |
Los Cronocrímenes (Timecrimes) 2007, R) |
|
| 26 |
Quest for Fire 1982, R) |
|
| 27 |
Experiment in Torture 2007, R) |
|
| 28 |
Furnace 2008, Unrated) |





























jasontmartin3 posted 2 years ago
This is some good times in my life, LIVIN