My Favorite Movies
In no particular order.
| jasonbremer's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Watchmen 2009, R) |
|
| 2 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 3 |
Fanboys 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Office Space 1999, R) |
|
| 5 |
Memento 2000, R) |
|
| 6 |
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy 2005, PG) |
|
| 7 |
Lost In Translation 2003, R) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Ghostbusters 1984, PG) |
|
| 12 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |












