My Favorite Movies


  jason417's Rating My Rating
1
Chinatown 1974,  R)
2
Say Anything... 1989,  PG-13)
3
Leaving Las Vegas 1995,  R)
4
Trust 1990,  R)
5
Ace in the Hole (The Big Carnival) 1951,  Unrated)
6
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 1981,  PG)
7
The Graduate 1967,  PG)
8
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
9
Bad Santa 2003,  R)
10
The Paper 1994,  R)
11
Matewan 1987,  PG-13)
12
Citizen Kane 1941,  PG)
13
Clerks 1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments