My Favorite Movies
Give list a short description
| jasminlee19's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
West Side Story 1961, PG) |
|
| 2 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 3 |
Rumble Fish 1983, R) |
|
| 4 |
Tex 1982, PG) |
|
| 5 |
The Hitcher 1986, R) |
|
| 6 |
Cry-Baby 1990, PG-13) |
|
| 7 |
The Outsiders 1983, PG) |
|
| 8 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 9 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 10 |
27 Dresses 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007, R) |
|
| 12 |
Scream 1996, R) |











