My Favorite Movies
| jasminec316's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 2 |
Prom Night 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 4 |
This Christmas 2007, PG-13) |
|
| 5 |
How She Move 2007, PG-13) |
|
| 6 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008, G) |
|
| 8 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 9 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 10 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Shutter 2008, PG-13) |
|
| 12 |
The Ruins 2008, R) |
|
| 13 |
Spring Break Shark Attack (Dangerous Waters: Shark Attack) 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Shark Attack 3: Megalodon 2002, R) |
|
| 15 |
Shark Attack 2 2000, R) |
|
| 16 |
Shark Attack 1999, R) |
|
| 17 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 18 |
The Seeker: The Dark Is Rising 2007, PG) |
|
| 19 |
The Shaggy Dog 2006, PG) |



















