My Favorite Movies
| Jaseboy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Terminal 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 3 |
Jurassic Park 1993, PG-13) |
|
| 4 |
Chaos 2006, R) |
|
| 5 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 6 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 7 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 8 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 9 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 10 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 11 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 13 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 14 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 15 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 16 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 17 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 18 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 19 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 20 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 21 |
The Butterfly Effect 2 2006, R) |





















