Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jardinbahar's Rating My Rating
1
Big Fish 2004,  PG-13)
2
Sleepers 1996,  R)
3
The House of the Spirits 1993,  R)
4
American History X 1998,  R)
5
Igby Goes Down 2002,  R)
6
The Emperor's New Groove 2000,  G)
7
Gattaca 1997,  PG-13)
8
Freedom Writers 2007,  PG-13)
9
Powder 1995,  PG-13)
10
Crash 2005,  R)
11
Trainspotting 1996,  R)
12
Secretary 2002,  R)
13
The Constant Gardener 2005,  R)
14
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
15
The Others 2001,  PG-13)
16
Dogma 1999,  R)
17
Forrest Gump 1994,  PG-13)
18
Antwone Fisher 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments