Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  japeeps16's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
2
Shrek 2001,  PG)
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
4
Underworld: Evolution 2006,  R)
5
8 Mile 2002,  R)
6
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
9
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
10
Click 2006,  PG-13)
11
The Waterboy 1998,  PG-13)
12
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007,  PG-13)
13
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
14
Perfect Stranger 2007,  R)
15
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
16
Anger Management 2003,  PG-13)
17
Billy Madison 1995,  PG-13)
18
Little Nicky 2000,  PG-13)
19
Airheads 1994,  PG-13)
20
Big Daddy 1999,  PG-13)
21
Bulletproof 1996,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments