My Favorite Movies
| janolableach's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Fried Green Tomatoes 1991, PG-13) |
|
| 7 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 9 |
Down with Love 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |













