My Favorite Movies


  Janetluvs's Rating My Rating
1
Grindhouse 2007,  R)
Grindhouse
so bad
2
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
it rocks
3
Honey 2003,  PG-13)
Honey
i wish i could dance like dat lol
4
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) 1978,  Unrated)
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust)
so bad i wanna see it
5
Disturbia 2007,  PG-13)
6
She's the Man 2006,  PG-13)
7
She's Gotta Have It 1986,  R)
8
She's All That 1999,  PG-13)
9
What a Girl Wants 2003,  PG)
10
It's a Boy Girl Thing 2006,  PG-13)
11
X-Men 2000,  PG-13)
X-Men
double lov
12
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
love it
13
Honey, I Blew Up the Kid 1992,  PG)
Honey, I Blew Up the Kid
weird father
14
Honey, We Shrunk Ourselves 1996,  PG)
Honey, We Shrunk Ourselves
how!?!??!?!
15
Spirited Away 2001,  PG)
Spirited Away
i love this movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments