Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jane12123's Rating My Rating
1
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
2
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
3
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
I love love love love this movie this has Zac Efron in it and he is such a hot hot hot guy. He is defenitly a sexy guy. i love him!
4
Grease 1978,  PG)
Grease
i love this movie. this is a movie you can get up and dance to. acually that is what i do anyway!!
5
Grease 2 1982,  PG)
6
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
i loved this movie. I love Brad Pitt he is sexy!!!
7
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
11
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
12
Valley Girl 1983,  R)
13
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
14
American Pie 1999,  R)
15
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
16
American Pie 2 2001,  R)
17
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
18
The Hot Chick 2002,  PG-13)
19
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
20
The Princess Diaries 2001,  G)
21
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
22
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
i want to see this movie so so so so so badly!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments