My Favorite Movies
| janaf1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Kate & Leopold 2001, PG-13) |
|
| 5 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 6 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 9 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Pay It Forward 2000, PG-13) |
|
| 11 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |
|
| 13 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 14 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |
|
| 15 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Patch Adams 1998, PG-13) |



















