Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jamisweet95's Rating My Rating
1
Raise Your Voice 2004,  PG)
Raise Your Voice
i love this moviei cried
2
The Pink Panther 2006,  PG)
3
Shrek 2 2004,  PG)
4
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Wedding Crashers 2005,  R)
8
A Cinderella Story 2004,  PG)
9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
10
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
11
Forrest Gump 1994,  PG-13)
12
Freaky Friday 2003,  PG)
13
Remember the Titans 2000,  PG)
14
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
15
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
16
Blades of Glory 2007,  PG-13)
Blades of Glory
lol my friend made me see it really funny!!
17
The Perfect Man 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments