My Favorite Movies
Give list a short description
| jamieterrazas's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 4 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 5 |
My Fair Lady 1964, G) |
|
| 6 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 7 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |











