My Favorite Movies


  jamielee1086's Rating My Rating
1
The Land Before Time 1988,  G)
2
Hook 1991,  PG)
Hook
OMG I LOVE THIS MOVIE! EVERYONE SHOULD OWN THIS!
3
House of 1000 Corpses 2002,  R)
4
The Devil's Rejects 2005,  R)
5
Cars 2006,  G)
6
The Little Mermaid 1989,  G)
7
American History X 1998,  R)
American History X
ONE OF MY ALL TIME FAVORITES!
8
Running Scared 2005,  R)
Running Scared
amazing movie! Also one of my favorites
9
Scream 1996,  R)
Scream
One of my Favs :)
10
The Addams Family 1991,  PG-13)
The Addams Family
LOOOOVE IT

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments