My Favorite Movies


  Jameshy's Rating My Rating
1
Pi 1998,  R)
2
Stalker 1979,  Unrated)
3
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001,  R)
4
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
5
Magnolia 1999,  R)
6
The French Connection 1971,  R)
7
Buffalo 66 1998,  R)
8
Last Life in the Universe 2003,  R)
9
Harold and Maude 1971,  PG)
10
The Andromeda Strain 1971,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments