Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jambow79's Rating My Rating
1
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
2
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
good film
3
Crank 2006,  R)
4
Donnie Darko 2001,  R)
Donnie Darko
good but wierd
5
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
wellllll (deep breath) lol
6
American Pie 1999,  R)
American Pie
brilliant
7
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
brilliant. just luv jacj black
8
There's Something About Mary 1998,  R)
There's Something About Mary
really funny
9
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
great film
10
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
not bad but he's made beta
11
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
all of them are wicked
12
Braveheart 1995,  R)
Braveheart
brilliant classic
13
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
brilliant
much beta than the first!!!
14
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments