My Favorite Movies
| jalca20's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
While You Were Sleeping 1995, PG) |
|
| 2 |
If Only 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |










