My Favorite Movies


  JakoOoObo's Rating My Rating
1
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
evil and cool
2
Spider-Man 2002,  PG-13)
3
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
4
Back to the Future 1985,  PG)
Back to the Future
i love this movie!!!!!!!!! so cool!!!!!
5
Back to the Future Part II 1989,  PG)
Back to the Future Part II
i saw this already and it rocked. just like the other back to teh future ones.
6
Back to the Future Part III 1990,  PG)
Back to the Future Part III
I love the whole trilogy! i love back to the future! this one is really cool and the end of the trilogy unless they make a 4. it is different than the other 2.
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
best one of all potter movies
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
cool
9
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
so totally rocks
10
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
i like a lot. it was cool.
11
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
nice
12
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
13
December Boys 2007,  PG-13)
14
Hancock 2008,  PG-13)
Hancock
this is like the coolest movie ever made. i love it. so super awesome. it was like whoa! he fllies and goes like all boom on allthe bad people's faces and he acts like he owns!
15
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
whoa this movie was super awesome! loved it. so dark and bloody and it rocked! and now i cant stop singing the songs! aaaaahhh!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments