My Favorite Movies
| jakechurch's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw 2004, R) |
|
| 2 |
Saw II 2005, R) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Lethal Weapon 1987, R) |
|
| 5 |
Lethal Weapon 2 1989, R) |
|
| 6 |
Lethal Weapon 3 1992, R) |
|
| 7 |
Lethal Weapon 4 1998, R) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 11 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 12 |
xXx: State of the Union 2005, R) |












