My Favorite Movies
| JAIMIEZ's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 5 |
300 2007, R) |
|
| 6 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Smokin' Aces 2007, R) |
|
| 8 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 13 |
Saw II 2005, R) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 15 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 18 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 20 |
Saw 2004, R) |
|
| 21 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 22 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 23 |
Twilight 2008, PG-13) |























