My Favorite Movies
| jahria89's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 5 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 8 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 13 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 14 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 15 |
Dr. Dolittle 3 2006, PG) |
|
| 16 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 17 |
Jurassic Park 1993, PG-13) |
|
| 18 |
Ride with the Devil 1999, R) |
|
| 19 |
Constantine 2005, R) |
|
| 20 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |




















