Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  JadeyBabey91's Rating My Rating
1
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
3
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
4
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
5
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
6
The Longest Yard 2005,  PG-13)
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
8
Romeo Must Die 2000,  R)
Romeo Must Die
this film is jus siccck a
9
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)
10
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
11
Honey 2003,  PG-13)
12
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
13
Footloose 1984,  PG)
14
Death Becomes Her 1992,  PG-13)
15
Stand by Me 1986,  R)
16
The Green Mile 1999,  R)
17
My Girl 1991,  PG)
18
My Girl 2 1994,  PG)
19
The Shawshank Redemption 1994,  R)
20
Angela's Ashes 1999,  R)
21
The Color Purple 1985,  PG-13)
22
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments