My Favorite Movies
| jadegreen92's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 2 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 3 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 4 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 5 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 6 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 9 |
White Noise 2005, PG-13) |
|
| 10 |
White Noise 2: The Light 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Cabin Fever 2002, R) |
|
| 12 |
Gothika 2003, R) |
|
| 13 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 14 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |














