My Favorite Movies


  jacqui241's Rating My Rating
1
Grease 1978,  PG)
Grease
one of my fav movies
2
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
3
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
this is a great movie
4
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
5
8 Mile 2002,  R)
6
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
well done movie
7
Mean Girls 2004,  PG-13)
8
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
9
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
i loved this movie
10
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
11
School of Rock 2003,  PG-13)
12
Wedding Crashers 2005,  R)
13
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
14
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
15
Saw II 2005,  R)
16
American Pie 1999,  R)
17
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
really good
18
Scary Movie 2000,  R)
19
White Chicks 2004,  PG-13)
20
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
21
Pretty Woman 1990,  R)
22
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
23
War of the Worlds 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments