My Favorite Movies


  Jacquelinex's Rating My Rating
1
Heat 1995,  R)
2
As Good As It Gets 1997,  PG-13)
3
The Rock 1996,  R)
4
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
5
Face/Off 1997,  R)
Face/Off
Loved this
6
Seven (Se7en) 1995,  R)
7
Men of Honor 2000,  R)
8
Braveheart 1995,  R)
9
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
Have the tissues handy
10
Pretty Woman 1990,  R)
11
X-Men 2000,  PG-13)
12
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
13
Scent of a Woman 1992,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments