My Favorite Movies
| jacquaseia10's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
This Christmas 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 3 |
A Boyfriend for Christmas 2004, Unrated) |
|
| 4 |
'Twas the Night Before Christmas 1974, G) |
|
| 5 |
How the Grinch Stole Christmas 1965, Unrated) |
|
| 6 |
I'll Be Home for Christmas 1998, PG) |
|
| 7 |
Dora the Explorer - Christmas 2004, Unrated) |
|
| 8 |
Eve's Christmas 2004, Unrated) |
|
| 9 |
Strawberry Shortcake - Berry, Merry Christmas 2003, G) |
|
| 10 |
Why Did I Get Married? 2007, PG-13) |
|
| 11 |
O Casamento de Romeu e Julieta (Romeo and Juliet Get Married) 2005, Unrated) |
|
| 12 |
Madea Goes to Jail 2006, PG-13) |












