My Favorite Movies
| jacobspaulsen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 2 |
Tomorrow Never Dies 1997, PG-13) |
|
| 3 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 4 |
A Beautiful Mind 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 6 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 8 |
The Rock 1996, R) |
|
| 9 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 10 |
The Bodyguard 1992, R) |
|
| 11 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 12 |
The World Is Not Enough 1999, PG-13) |
|
| 13 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Casino Royale 2006, PG-13) |














