My Favorite Movies
| jackrobison's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 3 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 4 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 5 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Scream 1996, R) |
|
| 7 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 8 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 15 |
The Producers 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Intermedio (Dead and Dying) (The In Between) 2005, R) |
|
| 17 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Stephen King's It 1990, Unrated) |


















