My Favorite Movies
| jaciesaturne's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 3 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 7 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 8 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |
|
| 9 |
Orphan 2009, R) |
|
| 10 |
The Ugly Truth 2009, R) |
|
| 11 |
Brüno (Bruno) 2009, R) |
|
| 12 |
Dieu seul me voit (Only God Sees Me) 2008, Unrated) |
|
| 13 |
Sois Sage (Be Good) 2008, Unrated) |
|
| 14 |
Avant que j'Oublie (Before I Forget) 2007, Unrated) |
|
| 15 |
Dead and Gone 2008, R) |
|
| 16 |
You Don't Mess with the Zohan 2008, PG-13) |
|
| 17 |
Love Actually 2003, R) |

















