My Favorite Movies
Give list a short description
| J3SSiCA756's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Valentine 2001, R) |
|
| 3 |
Shutter 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Urban Legends: Bloody Mary 2005, R) |
|
| 5 |
Pinocchio's Revenge 1996, R) |
|
| 6 |
fear dot com (FeardotCom) 2002, R) |
|
| 7 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 8 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 10 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 11 |
The Strangers 2008, R) |
|
| 12 |
One Missed Call 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Ruins 2008, R) |













