My Favorite Movies


  izzyizzlebone's Rating My Rating
1
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
Blood In, Blood Out (Bound by Honor)
Best Movie Of All Time
2
187 1997,  R)
187
2nd Greatest Movies Of All Time
3
The Boondock Saints 2000,  R)
The Boondock Saints
A Killing Spear For The Good
4
Scarface 1983,  R)
Scarface
Simply Da Best Of All Time
5
The Godfather, Part II 1974,  R)
6
A Bronx Tale 1993,  R)
A Bronx Tale
good
7
Sin Nombre 2008,  R)
Sin Nombre
VERY GOOD
8
Living the Life 2001,  R)
9
Mi Vida Loca (My Crazy Life) 1993,  R)
10
Set It Off 1996,  R)
Set It Off
BAD AZZ MOVIE
11
Apocalypto 2006,  R)
Apocalypto
This One's Real Good

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments