My Favorite Movies


  ivor1977's Rating My Rating
1
Twin Peaks - Fire Walk with Me 1992,  R)
2
Mulholland Drive 2001,  R)
3
Eraserhead 1977,  R)
4
The Elephant Man 1980,  PG)
5
Dune 1984,  PG-13)
6
Blue Velvet 1986,  R)
7
Wild At Heart 1990,  R)
8
The Straight Story 1999,  G)
9
Lost Highway 1997,  R)
10
Dumbland 2005,  Unrated)
11
Inland Empire 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments