My Favorite Movies
Give list a short description
| ivana706's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Emma 1996, PG) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 5 |
The Count of Monte Cristo 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Casanova 2005, R) |
|
| 7 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 8 |
Tristan & Isolde 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 10 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 11 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 12 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 13 |
Drop Dead Fred 1991, PG-13) |
|
| 14 |
Bicentennial Man 1999, PG) |














