My Favorite Movies
| itsnogame1984's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Head 1968, G) |
|
| 2 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 3 |
Funny Face 1957, Unrated) |
|
| 4 |
Sweeney Todd 2005, Unrated) |
|
| 5 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 6 |
A Hard Day's Night 1964, G) |
|
| 7 |
Legend 1986, PG) |
|
| 8 |
Sleeping Beauty 1959, G) |
|
| 9 |
Metropolis 1927, PG-13) |
|
| 10 |
Storm of the Century 1999, PG-13) |










