Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  itnas88's Rating My Rating
1
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
Robin Hood: Men in Tights
My fav. movie off all time ,if you like comedies you should not miss this movie
2
The Mask 1994,  PG-13)
The Mask
One of the funniest movies ever.
3
X-Men 2000,  PG-13)
X-Men
Great movie but it didn't have Gambit so it aint getting a perfect 10.
4
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
X2: X-Men United
Great movie but it didn't have Gambit so it aint getting a perfect 10.
5
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
6
8 Mile 2002,  R)
7
The Incredibles 2004,  PG)
8
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
11
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
12
The Matrix 1999,  R)
13
Sin City 2005,  R)
14
Wedding Crashers 2005,  R)
15
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
16
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
Great movie but the ending suck.
17
White Chicks 2004,  PG-13)
18
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
Great movie
19
Spider-Man 2002,  PG-13)
20
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments