My Favorite Movies


  1. itinka
  2. tinka

my favorite movies

  itinka's Rating My Rating
1
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
hilarious. the humor in this movi is fantastic. i laughed all the time.and shia labeouf is a great actor.
2
Click 2006,  PG-13)
Click
it's so funny but the same time very touching
3
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
4
The House Bunny 2008,  PG-13)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
Independence Day 1996,  PG-13)
7
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
very very very good
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
10
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
11
The League of Extraordinary Gentlemen 2003,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
14
One Missed Call 2007,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
17
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
18
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
Transformers: Revenge of the Fallen
loved it, loved it, loed it so funny and so good
<3

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments