My Favorite Movies
| italygirl131's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
First Sunday 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 3 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Bring It On: In It to Win It 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 9 |
Why Did I Get Married? 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Sleepover 2004, PG) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
How the Grinch Stole Christmas 2000, PG) |
|
| 13 |
Gremlins 1984, PG) |
|
| 14 |
Gremlins 2: The New Batch 1990, PG-13) |














