My Favorite Movies
| Issebisse's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
28 Days 2000, PG-13) |
|
| 2 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 6 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 7 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 8 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 9 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 10 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 11 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 12 |
Bad Girls 1994, R) |












