My Favorite Movies
| ismail4xxx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Prison Break 1938, Unrated) |
|
| 2 |
Punisher: War Zone 2008, R) |
|
| 3 |
The Punisher 2004, R) |
|
| 4 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 5 |
Rambo V: The Savage Hunt 2011, Unrated) |
|
| 6 |
Rambo: First Blood Part II 1985, R) |
|
| 7 |
Predator 1987, R) |
|
| 8 |
Silent Predators 1999, Unrated) |
|
| 9 |
Anaconda 1997, PG-13) |
|
| 10 |
Sniper 3 2004, R) |










