My Favorite Movies
| ishaqalcatel's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 4 |
300 2007, R) |
|
| 5 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 6 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 7 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Shoot 'Em Up 2007, R) |
|
| 9 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 10 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Wrong Turn 2003, R) |












ishaqalcatel posted 2 years ago
all this move are very nice.must watch