My Favorite Movies


  isahappyz's Rating My Rating
1
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
2
Lost In Translation 2003,  R)
3
Closer 2004,  R)
4
Cruel Intentions 1999,  R)
5
V for Vendetta 2006,  R)
6
Human Trafficking 2005,  Unrated)
7
Requiem for a Dream 2000,  R)
8
Tropa de Elite (The Elite Squad) 2008,  R)
9
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005,  PG)
10
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
11
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
12
The Lake House 2006,  PG)
13
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
14
What Dreams May Come 1998,  PG-13)
15
Soul Plane 2004,  R)
16
The Butterfly Effect 2004,  R)
17
Kung Pow! Enter the Fist 2002,  PG-13)
18
The Ring 2002,  PG-13)
19
White Chicks 2004,  PG-13)
20
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
21
Dragonfly 2002,  PG-13)
22
Left Behind - The Movie 2000,  PG-13)
23
Left Behind II - Tribulation Force 2002,  PG-13)
24
Hitch 2005,  PG-13)
25
Taxi 2004,  PG-13)
26
Matilda 1996,  PG)
27
Constantine 2005,  R)
28
Saw 2004,  R)
29
Saw II 2005,  R)
30
Scary Movie 2000,  R)
31
Scary Movie 2 2001,  R)
32
Date Movie 2006,  PG-13)
33
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
34
House of Wax 2005,  R)
35
Notting Hill 1999,  PG-13)
36
8 Mile 2002,  R)
37
The Others 2001,  PG-13)
38
The Truman Show 1998,  PG)
39
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
40
The Break-Up 2006,  PG-13)
41
Wrong Turn 2003,  R)
42
Final Destination 2000,  R)
43
Final Destination 2 2003,  R)
44
Final Destination 3 2006,  R)
45
The Skeleton Key 2005,  PG-13)
46
Sweet November 2001,  PG-13)
47
Saw IV 2007,  R)
48
Thirteen 2002,  R)
49
1408 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments