My Favorite Movies
| ironphoenix23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 2 |
The Count of Monte Cristo 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Star Trek 2009, PG-13) |
|
| 4 |
The Day the Earth Stood Still 1951, G) |
|
| 5 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Stargate 1994, PG-13) |
|
| 7 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |
|
| 9 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 10 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Casablanca 1942, PG) |
|
| 12 |
The Fountain 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Lost in Space 1998, PG-13) |













